علی محمد حسام فر Ali Mohammad Hesamfar

وبسایت شخصی علی محمد حسام فر

کابوس وقتی کاپوچینو تمام می شود در کارگاه نمایش

فروردین ۱۸, ۱۳۹۲, توسط hesamfar, دسته بندی دسته‌بندی نشده

 ”کابوس وقتی کاپوچینو تمام می شود” از اردیبهشت ماه در کارگاه نمایش 

 
 

 
میلاد اکبرنژاد در گفت و گو با سایت ایران تئاتر با اشاره به اجرای عمومی نمایش "کابوس وقتی کاپوچینو تمام می شود"گفت: نسبت به اجرای جشنواره تغییری در شیوه اجرایی و طراحی صحنه رخ نداده ولی در متن نمایش تغییراتی را به وجود آورده ام.
 
وی که قرار است این نمایش را اردیبهشت ماه سال جاری در کارگاه نمایش به صحنه بیاورد، ادامه داد: در ویرایش اولیه دو شخصیت زن نمایش در واقع نقش کمک دهنده به اوضاع نمایش را داشتند و از استقلال کاراکتری برخوردار نبودند که در ویرایش کنونی این دو شخصیت صاحب کاراکتری مستقل شده و در جریان داستان موثر هستند.
 
اکبرنژاد با بیان اینکه در عوامل نمایش دو تن از بازیگران تغییر کرده اند، اظهار کرد: در حال حاضر علی محمد حسام فر، مژگان خالقی، آرش جمال الدینی، اسماعیل مرزبان، نیکو بستانی، محمد مطهری و فائزه کشوری در این نمایش نقش آفرینی می کنند.
 
این کارگردان تئاتر در پایان با اشاره  به اینکه در حال حاضر اطلاع رسانی و تبلیغات آن طور که باید انجام نشده است، خاطرنشان کرد: از آنجایی که کار خوب است و جذابیت های لازم را دارد امیدوارم که در اجرای عمومی بتوانیم با استقبال تماشاگران مواجه شویم. از سوی دیگر زمان اجرای نمایش نیز در ماه اردیبهشت است که چند اتفاق مهم تئاتری کشور رخ می دهد که امیدوارم با وجود این زمان مناسب بتوانیم اجرای خوبی را داشته باشیم.
 
در نمایش "کابوس وقتی کاپوچینو تمام می شود" لیلا طاهرپسند طراح صحنه و لباس، صمد فرهنگ طراح نور و پویان رنجبر موسیقی و صدا نمایش را بر عهده دارند.
 
گفتنی است، نمایشنامه " کابوس وقتی کاپوچینو تمام می شود" نوشته میلاد اکبر نژاد در سی و یکمین دوره جشنواره بین المللی تئاتر فجر به عنوان بهترین نمایشنامه در جشنواره معرفی شد.
 

One Comment

 1. سلمان |

  سلام جناب حسام فر حالتون خوبه به حمداله؟
  قرارشد ساعات حضورتون رو تو رادیو بذارید توسایتتون ؟ چی شد؟
  ————–
  سلام.متاسفانه مدتی در خدمت نیستم و برای اجرای نمایش در تهران به سر خواهم برد.پس از بازگشت اگر عمری باقی بود، کنداکتور برنامه ها را توی سایت می ذارم.
  ارادتمند

  پاسخ دادن

خب ، نظر شما چیه؟